PC WITAMINA C500 ŁATWO PRZYSWAJALNA rozpuszczalna ACEROLA I JAGODY ACAI

Suplement diety PC WITAMINA C 500 Łatwo Przyswajalna rozpuszczalna Acerola i Jagody Acai to połączenie naturalnych składników: ekstraktu z owoców aceroli oraz ekstraktu z owoców acai. Suplement

 diety uzupełnia codzienną dietę w witaminę C. Jej źródłem jest naturalny ekstrakt z aceroli, standaryzowany na zawartość tej istotnej witaminy. W jednej porcji produktu znajduje się aż 500 mg witaminy C. Suplement diety idealny dla dzieci, osób starszych i uprawiających sport ze względu na pyszny smak i uniwersalną postać rozpuszczalnego proszku. Ponadto nie zawiera on konserwantów, sztucznych aromatów i barwników.

Przyjmowanie witaminy C (w naszym suplemencie diety jej źródło to: ekstrakt z owoców aceroli) pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego, funkcjonowania skóry, kości, chrząstek, dziąseł, zębów i naczyń krwionośnych. Pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Pomaga także w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego oraz układu nerwowego. Przyczynia się  również do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

error: Content is protected !!